Předběžný, ale pravděpodobný rozpis turnaje je oficiálně venku. 15. mistrovství Evropy v softbale mužů začne na jihu Čech v Ledenicích 21. června.

Hned první hrací den čeká na týmy a pořadatele pořádná nálož zápasů. V Ledenicích a Sezimově Ústí se odehraje celkem 10 zápasů. Národní tým Česka se dvakrát představí v Ledenicích (v derby se Slovenskem v 13:30 a v závěrečném zápase dne pod umělým osvětlením s Belgií od 21:00).

Formát turnaje je jednoduchý – dvě základní skupiny, ze kterých se bude postupovat do nadstavbových skupin a posléze se bude hrát o umístění.

Rozpis přinášíme níže, ale jinak bude k dispozici po celou dobu v menu pod sekcí Výsledky, konkrétně v podsekci Rozpis a výsledky.

Základní skupiny:

Skupina A:
21. červen – hřiště Ledenice:
Německo – Slovensko 9:00
Francie – Velká Británie 11:15
Slovensko – Česká republika 13:30
Belgie – Francie 16:00
Německo – Velká Británie 18:15
Belgie – Česká republika 21:00

22. červen – hřiště Sezimovo Ústí:
Francie – Německo 12:30
Velká Británie – Belgie 15:00
Slovensko – Francie 17:30

Hřiště Ledenice:
Česká republika – Německo 20:30

23. červen – hřiště Sezimovo Ústí:
Slovensko – Belgie 10:00
Česká republika – Velká Británie 12:30
Belgie – Německo 15:00
Velká Británie – Slovensko 17:30

Hřiště Ledenice:
Česká republika – Francie 20:30

Skupina B
21. červen – hřiště Sezimovo Ústí:
Izrael – Litva 10:00
Chorvatsko – Švédsko 12:30
Litva – Dánsko 15:00
Izrael – Nizozemsko 17:30

22. červen – hřiště Sezimovo Ústí:
Nizozemsko – Litva 10:00

Hřiště Ledenice:
Švédsko – Izrael 9:00
Chorvatsko – Dánsko 11:15
Švédsko – Litva 13:30
Nizozemsko – Chorvatsko 16:00
Dánsko – Izrael 18:15

23. červen – hřiště Ledenice:
Švédsko – Nizozemsko 9:00
Litva – Chorvatsko 11:15
Dánsko – Švédsko 13:30
Izrael – Chorvatsko 16:00
Nizozemsko – Dánsko 18:15

Nadstavba:

Skupina “C” o 1. – 6. místo:

24. červen – hřiště Ledenice:
1B – 3A 9:00
1A – 3B 11:15
2A – 3B 18:15
1A – 1B 20:30

Hřiště Sezimovo Ústí:
2A – 2B 12:30
2B – 3A 17:30

25. červen – hřiště Ledenice:
3A – 3B 11:15
1B – 2A 16:00
1A – 1B 20:30

Skupina “D” o 7. – 12. místo:

24. červen – hřiště Ledenice:
4A – 5B 13:30
4B – 6A 16:00

Hřiště Sezimovo Ústí:
6A – 6B 10:00
5A – 6B 15:00

25. červen – hřiště Sezimovo Ústí:
4B – 5A 10:00
5B – 6A 12:30
5A – 5B 17:30

Hřiště Ledenice:
4A – 6B 13:30
4A – 4B 18:15

Finálový den

26. červen – hřiště Ledenice:
O 7. místo: 1D – 2D 10:30
O 5. místo: 5C – 6C 13:00
O 3. místo: 3C – 4C 15:30
Finále: 1C – 2C 18:00

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here